کلیه اصول و رویه‏‌های گالری حامدی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
توجه داشته باشید در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گالری حامدی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

گالری حامدی برای خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و … را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمین‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گالری حامدی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات نقره حامدی ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گالری حامدی جزئی از اموال نقره حامدی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گالری حامدی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گالری حامدی محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارایه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گالری حامدی و علایم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گالری حامدی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت گالری حامدی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گالری حامدی محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات گالری حامدی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسیولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت و ارسال سفارش:

 1.  در صورت بروز مشکل در سبد خرید یا درگاه بانکی ، مبلغ پرداخت شده طی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 2.  گالری حامدی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گالری حامدی محفوظ است.
 3.  در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت گالری حامدی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای گالری حامدی محفوظ است. گالری حامدی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت گالری حامدی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 4. هزینه ارسال سفارشات با پست پیشتاز رایگان بوده ولی در صورت درخواست مشتری گالری حامدی امکان ارسال با تیپاکس و اتوبوس را نیز دارد که هزینه آن باید توسط مشتری پرداخت شود.
 5. تمام محصولات با برگ گارانتی کتبی و فاکتور رسمی شرکت نقره حامدی ارسال خواهد شد.
 6. تمام محصولات نقره حامدی با بیمه مرسوله ارسال می شود لذا خواهشمندیم در زمان تحویل بسته حتما بسته را در حضور مامور پست باز کرده و نسبت به سالم بودن جنس تحویلی اطمینان حاصل کرده و سپس رسید تحویل را امضا بفرماید. ضمنا در صورتی که پاکت بسته ضربه دیده یا پاره شده یا چسب آن باز شده از قبول بسته اجتناب کنید .
 7. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، شماره تماس‌ های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، گالری حامدی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 8. با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.
 9. تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 10. گالری حامدی متعهد است، پس از ثبت سفارش و ارسال تاییدیه به مشتری، با رعایت سیاست های معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در مکان و زمان مورد نظر تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، خریدار موظف است برای تحویل مجدد ، هزینه های مربوط را پرداخت نماید.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده ، گالری حامدی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

گالری حامدی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

قوانین گارانتی و عودت کالا:

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد:

 1. این تفاوت ظرف مدت  24 ساعت یا 1 روز کاری باید به نقره حامدی اطلاع داده شود.
 2. کالا باید بدون استفاده و لیبل متصل به محصول جدا و مخدوش نشده باشد در صورت استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.
 3. مسئولین فنی ظرف مدت 72 ساعت از دریافت کالا به بررسی تفاوت پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض یا مبلغ عودت می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

شرایط گارانتی :

 1. نگین های تمام محصولات نقره حامدی دارای گارانتی مادام العمر هستند و در صورت هر گونه مشکل از جمله شکستن و یا افتادن نگین رایگان برای شما بررسی و تعویض میگردد.
 2. موتور تمام ساعت های نقره حامدی نیز میوتا ژاپن بوده و دو سال گارانتی دارند و در صورت داشتن هر گونه مشکل تعویض میگردد.

آیا محصولات خریداری شده از نقره حامدی را بعدا میتوانیم بفروشیم یا تعویض کنیم؟

بله، نقره حامدی تمام محصولات خود را به صورت مادام العمر با فاکتور خریدار است. شما کافیه محصول را با فاکتور ارسال کنید تا محصول شما طبق فاکتور (با برآورد قیمت) خریداری کند.