مقالات

جواهرات عروسی

سرویس نقره جواهری عروس مدل SIL K5

جواهرات عروسی

چگونه جواهرات متناسب با ظاهر عروس را انتخاب کنید!
جواهرات عروسی برای عروس این جادو را دارد که بر زیبایی عروس تأکید کند، تصویری بدیع از یک ملکه واقعی ایجاد می کند و در عین حال می تواند تمام عاشقانه ها و پیچیدگی های ظریف ترین لباس را کاملاً از بین ببرد. هنگام انتخاب آنها، مهم است که افراط نکنید و به توصیه های انواع سبک ها گوش دهید.در فروشگاه نقره حامدی نکاتی را در مورد نحوه انتخاب جواهرات عروس انتخاب کرده ایم تا این روز به عنوان زیباترین و عاشقانه ترین روز در یادها بماند.

نحوه انتخاب جواهرات عروسی

هنگام انتخاب باید جواهراتی را با قوانین خاصی خریداری کنید تا تصویری که به دقت فکر شده را خراب نکنید.

گوشواره نقره عروس

گوشواره عروس یکی از جزئیات اصلی است. برای یک لباس با شانه های کاملا باز، می توانید هر گوشواره نقره ای را انتخاب کنید. اگر لباس دارای یقه  بسته است، پس مهم است که در آن زیاده روی نکنید و به مدل های لاکونیک ترجیح دهید. حتماً شکل و نوع صورت را در نظر بگیرید:

  • همه مدل ها بدون استثنا برای دخترانی با فرم صورت بیضی مناسب هستند.
  • عروس های صورت گرد می توانند با کمک مدل های دراز گوشواره نقره ، گردی را به بیضی از نظر بصری اصلاح کنند.
  • دختران با صورت لاغر در جواهراتی با عناصر گسترده به نظر می رسند.

دوستداران سبک روشن می توانند یک مدل نامتقارن بپوشند، زمانی که یک گوش با یک گوشواره عظیم با طرح روشن تزئین شده است و دیگری با مدل مو پوشیده شده است. اگر گردنبند را برای عروس انتخاب می کنید، گوشواره ها باید با آن مطابقت داشته باشند. گوشواره های نقره مد روز با خطوط هندسی برجسته برای تکمیل تصویر عروسی مناسب نیستند، زیرا با استایل ظریف و رمانتیک عروس جور در نمی آیند.

دستبند نقره در ظاهر عروسی

هنگام انتخاب جواهرات مورد نیاز در عروسی، مهم است که لباس را در نظر بگیرید. اگر لباس بازوها را نشان می دهد، می توانید یک دستبند نقره بپوشید. این عنصر باید زیبایی را تکمیل کند، نه جلب توجه:

  • دستبندنقره با درج زیرکونیا یا الماس مکعبی، در یک قاب طلا یا نقره، چنین دستبند به سبک تنیس یک یافته واقعی خواهد بود.
  • زنجیر دستی با مروارید، آنها برای یک سبک رمانتیک مناسب هستند، یا اگر عناصر مشابهی روی لباس یا مو وجود داشته باشد.

گردنبند نقره عروس و سایر زیورآلات گردن

گردنبندهای عروسی تنوع زیادی دارند، از گردنبندهای پیچیده گرفته تا مرواریدهای نفیس در سادگی. هنگام انتخاب باید به موارد زیر توجه کنید:

  • سبک لباس و دکوراسیون آن
  • پارامترهای عروس و ویژگی های بدن
  • تعادل با تزئینات دیگر

هرچه طرح لباس با تعداد زیادی عناصر تزئینی روشن تر باشد، جواهرات باید مینیمالیستی تر باشند. یک لباس مستقیم بدون درج یا یک تونیک به سبک یونانی را می توان با گردنبندهای چند ردیفه، یک گردنبند ریویرا یا چندین زنجیره تکمیل کرد. یک لباس شاداب جواهرات حجیم را تحمل نمی کند.

آیا می توانم برای عروسی حلقه بزنم؟

در طول جشن، حلقه های ازدواج به اکسسوری اصلی تبدیل می شوند. بنابراین نیازی به انتخاب حلقه برای لباس نیست. اما اگر واقعاً می خواهید تصویر را با یک حلقه زیبا تکمیل کنید، از طرف دیگر توصیه می شود آن را بپوشید تا وارد رقابت نشود و باعث ناهماهنگی با حلقه ازدواج نشود. یک استثنا می تواند تنها حلقه های زوجی باشد که توسط تازه ازدواج کرده اند. آنها جزء جدایی ناپذیر آنها هستند و نقش مهمی در زندگی زوجین دارند.

در انتخاب زیورآلات عروسی عروس باید اصول زیر را رعایت کنید:

اول، شما باید به طور کامل به تصویر عروسی عروس فکر کنید، یک لباس را انتخاب کنید. و سپس جواهرات را انتخاب کنید. آنها نباید با لباس ها رقابت کنند، بلکه فقط باید آنها را تکمیل کنند و بر جنبه های مفید تأکید کنند. یک استثنا می تواند یک لباس با ساده ترین و ظریف ترین خطوط باشد که در آن لهجه هایی به شکل جواهرات عروسی ضروری است.

شما باید سبک لباس و به طور کلی عروسی را به خاطر بسپارید. جواهرات عروسی برای عروس باید با روحیه عمومی مطابقت داشته باشد.

رنگ ها را با هم ترکیب کنید. یک لباس کلاسیک سفید با طلای سفید یا نقره ترکیب شده است. و اگر لباس در یک پالت رنگ ساخته شده باشد یا دارای درجه هایی با رنگ متفاوت و گرمتر باشد، قاب جواهرات می تواند با رنگ لباس مطابقت داشته باشد. اگر لباس دارای درجه های رنگی است، می توانید آنها را با سنگ های قیمتی ست کنید.

معمولاً لیست جواهرات عروس شامل گردنبند، گوشواره و زیورآلات مو است. اگر در عروسی دستکش وجود ندارد، می توانید ظاهر را با یک دستبند کامل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید