مقالات

خرید و فروش عمده جواهرات و‌ زیورآلات نقره

خرید و فروش عمده جواهرات و‌ زیورآلات نقره

خرید و فروش عمده جواهرات و‌ زیورآلات نقره حامدی

گالری حامدی در زمینه خرید و فروش عمده جواهرات و‌ زیورآلات نقره یکی از تولید کنندگان برتر در ایران واقع در شهر تبریز بوده و مغازه داران و همکارانی که پیج فروشگاهی دارند می توانند محصولاتی را که قصد خرید به صورت همکاری هستند را از دسته بندی سایت نقره حامدی انتخاب و از طریق تلگرام شماره ذکر شده در پایین صفحه از موجودی محصولات اطلاع پیدا کنند .

عمده فروش ها قبلا اکثرا محصولات خارجی را که از کشورهای دیگر وارد میکردند میفروختند اما به علت بالا رفتن قیمت ارز فروش محصولات خارجی مقرون به صرفه و از یک طرف هم کیفیت محصولات تولید داخل هم در حد محصولات خارجی نبود ، اما از سال ۹۰ به بعد چند شرکت تولید کننده زیورالات نقره به صورت جدی روی کیفیت تمرکز کردند و‌ توانستند محصولی تولید کنند که هم کیفیت با جنس های خارجی باشد .

نقره حامدی هم از اولین شرکت هایی است که توانست کیفیت محصولات خود را بالا برده و وارد رقابت فروش عمده زیورآلات نقره شود .

خرید و فروش عمده جواهرات و‌ زیورآلات نقره

معایب و محاسن عمده فروشی :

حسن هایی که برای عمده فروشی نقره میتوان نام برد فروش خیلی زیاد نسبت به فروشندگان خرد بوده و حسن دوم در مالکیت محصولات هست که بصورت انبوه از تولید کننده گان خریداری کرده و با توجه به ترمی که در ایران هست سرمایه عمده فروش با تورم پیشرفت میکند اما باید در نظر داشت خواب محصولات نقره ( انبار کردن محصولات) یک هزینه شناسایی نشده است و یکی از معایب نقره فروشی عمده هست .

همکارانی که قصد دارند محصولات نقره حامدی را بصورت عمده دریافت کنند لطفا عکس محصولات انتخابی را به تلگرام مسئول فروش عمده ارسال و از موجودی یا زمان موجود شدن محصول با خبر شوند .

شماره تماس فروش عمده : 09143199782

دیدگاهتان را بنویسید