مقالات

8 مزیت پوشیدن جواهرات نقره

سرویس نقره جواهری عروس مدل SIL F4

8 مزیت پوشیدن جواهرات نقره ای

8 مزیت پوشیدن جواهرات نقره : در طول سال ها، انواع فرهنگ ها بر این باور بوده اند که پوشیدن جواهرات نقره ای برای سلامتی مفید است. این به دلیل هدایت الکتریکی و حرارتی موجود در فلز است.

این یعنی چه؟

نقره به عنوان یک فلز توانایی ایجاد میدان الکتریکی را دارد که الکتریسیته و گرما را در سراسر بدن توزیع می کند که به نوبه خود به گردش خون، تعادل دما و بهبود عمومی کمک می کند.

بدون وارد شدن به مسائل فنی زیاد، اجازه دهید به جلو برویم و در این مقاله از فروشگاه جواهرات نقره حامدی در مورد مزایای استفاده از جواهرات نقره صحبت کنیم.

نقره یک فلز ضد میکروبی قوی است

هر چه فرد مدت طولانی تری در معرض نقره قرار گیرد، فواید دارویی و سلامتی نقره بیشتر می شود. تحقیقات نشان می دهد که نقره پتانسیل کشتن باکتری ها، قارچ ها و برخی ویروس ها را دارد. یون‌های نقره دارای بار مثبت دارای این اثر ضد میکروبی هستند و میکروارگانیسم‌ها را از طریق حالت‌های مختلف عمل مورد هدف قرار می‌دهند. علاوه بر آن، یون‌های نقره می‌توانند با مسدود کردن سیستم‌های تنفسی باکتریایی، تولید انرژی سلول را از بین ببرند. این انسداد به تدریج منجر به ترکیدن غشای سلولی باکتری می شود و در نتیجه باکتری را از بین می برد.

نقره از ورود تشعشعات الکترومغناطیسی به بدن جلوگیری می کند

یون های نقره با بار مثبت که در بالا ذکر شد نیز به عنوان یک سپر برای جلوگیری از ورود تشعشعات الکترومغناطیسی به بدن عمل می کنند. نقره با رسانایی طبیعی پوست در تعامل است و در نتیجه آن را از اختلالات الکتریکی در امان نگه می دارد. این خواص نقره برای کسانی که ساعت های طولانی از لپ تاپ یا سایر وسایل برقی استفاده می کنند بسیار مفید است.

دستبند نقره زنانه طرح جواهری مدل BI B22

دستبند نقره زنانه طرح جواهری مدل BI B22

نقره به عنوان یک ضد عفونی کننده

آیا میدانید: اسکندر مقدونی آب را در ظروف نقره ای ذخیره می کرد؟ در زمان های قدیم، ظروف آب از نقره ساخته می شدند، زیرا خاصیت ضد باکتریایی آن برای ضد عفونی کردن آب آشامیدنی اضطراری ایده آل بود. نقره همچنین برای جلوگیری از پوسیدگی مایعات و غذاها استفاده می شد و اغلب در فیلترهای آب برای جلوگیری از رشد میکروبی استفاده می شود. تحقیقات بیشتر نشان می دهد که نقره کارایی اشعه ماوراء بنفش را افزایش می دهد که به نوبه خود ویروس ها را در آب غیرفعال می کند.

به غیر از آب، نقره یک فلز عالی برای استریل کردن و دور نگه داشتن میکروب ها است و از این رو فلز اصلی مورد استفاده برای ابزار بیمارستانی است. همچنین به همین دلیل است که استفاده از جواهرات نقره می تواند شما را از میکروب ها و باکتری های موجود در جو نجات دهد.

نقره یک تنظیم کننده طبیعی حرارت خارجی برای بدن شما است

خواص خنک کنندگی طبیعی نقره می تواند گرمای بیش از حد بدن را کاهش دهد که باعث تب، التهاب، سوزش سر دل و خونریزی شدید قاعدگی می شود. هنگامی که فلز گرانبها با پوست شما تماس پیدا می کند، به طور خودکار گردش و تنظیم گرما را در سراسر بدن بهبود می بخشد. بسیاری از مردم ادعا کرده اند که پس از پوشیدن جواهرات نقره احساس آرامش می کنند.

واقعیت جالب: پزشکان آیورودا “آب نقره” را برای درمان مشکلات مربوط به گرما توصیه می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند قطعه نقره خالص، سکه یا انواع جواهرات را در دو فنجان آب بریزید و آن را تا نصف بجوشانید. 1 قاشق چایخوری از این آب سه بار در روز کافی است.

لوازم جانبی نقره ای سمیت را در محیط شما تشخیص می دهد

در گذشته، نقره یک فلز مهم برای تشخیص مسمومیت با آرسنیک بود، زیرا نقره در تماس با ترکیبات مبتنی بر گوگرد کدر می‌شود. ظروف نقره تشخیص اینکه آیا غذای آنها با سم دستکاری شده است یا خیر، به ویژه در شرایطی که سوء قصد علیه اشراف این سلسله انجام می شد، بسیار آسان می کرد.

امروزه، مردم هنوز بر این باورند که نقره به عناصر محیطی واکنش نشان می دهد و با شناسایی مواد سمی تغییر رنگ می دهد، بنابراین به شما هشدار می دهد که هر چیزی که با آن در تماس باشید می تواند خطرناک باشد. برخی افراد همچنین ادعا می‌کنند که جواهرات نقره باید به‌طور منظم‌تر پوشیده شوند. زیرا زمانی که برای مدت طولانی از آن استفاده می‌شود. ممکن است گاهی آبی شود که نشان‌دهنده سطوح بالای سدیم است.

سرویس لوکس نقره جواهری و مجلسی کارتیر زنانه مدلSI B23

سرویس لوکس نقره جواهری و مجلسی کارتیر زنانه مدلSI B23

نقره دارای فواید نجومی برای سلامتی است

بر اساس سیستم های اعتقادی طالع بینی، پوشیدن جواهرات نقره شادی را به ارمغان می آورد و نمادی از رفاه در خانه است. معتقدان به طالع بینی برای درمان چیزهای نادرست در سلامت و زندگی خود نقره می پوشند.

جواهرات نقره بافت صورت فرد را بهبود می بخشد و جای زخم ها به تدریج شروع به محو شدن می کنند. اگر تحت فشار روانی زیادی هستید، قد کوتاه یا پرخاشگر هستید، جواهرات نقره می توانند ذهن شما را آرام کنند. روابط پیچیده را نیز می توان با استفاده طولانی مدت از لوازم جانبی نقره ای اصلاح کرد. پوشیدن نقره سطح هوش را افزایش می دهد و مغز را قوی می کند. علاوه بر این، کسانی که لکنت زبان می کنند با بستن یک زنجیر نقره ای به دور گردن خود، پیشرفت هایی را مشاهده کرده اند.

نقره به اضطراب کمک می کند

جواهرات ساده نقره‌ای و «حلقه‌های اسپینر» انواع محبوب حلقه‌های نقره هستند که دارای نوار بیرونی هستند که آزادانه دور حلقه داخلی می‌چرخند. این طرح حرکتی تکراری یک اثر آرام بخش ارائه می کند که به جلوگیری از اضطراب کمک می کند. هنگامی که در جمع هستید، اگر علائم اضطراب ظاهر شد، فقط آرام باشید و می توانید بی سر و صدا حلقه نقره خود را بچرخانید. همچنین النگوهای نقره ای، حلقه های پازل و حلقه هایی با خط نازک با مهره وجود دارد که برای کسانی که از اضطراب رنج می برند درمانی است.

نقره به آرتروز کمک می کند

تحقیقات نشان داده است که انواع خاصی از حلقه های نقره می تواند به کاهش درد در مفصل انگشت کمک کند. این حلقه ها می توانند با افزایش کشش در مفاصل انگشت مبارزه کنند و در نتیجه درد آرتریت را کاهش داده و از بیماری های مزمن دور نگه دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید