مقالات

 8 نکته برای ست کردن جواهرات نقره

سرویس نقره جواهری عروس مدل SIL R5

 8 نکته برای ست کردن جواهرات نقره

 8 نکته برای ست کردن جواهرات نقره: جواهرات شما واقعاً می توانند لباس شما را بسازند یا آن را خراب کنند، اما چه چیزی با نقره خوب می شود؟ در اینجا نحوه پیدا کردن لباس مناسب برای تکمیل جواهرات نقره ای خود آورده شده است.

انتخاب جواهرات خود برای هر روز ممکن است دشوار باشد. شما نمی‌خواهید لباس‌های ارزان قیمت بپوشید، اما شاید هم نمی‌خواهید در محل کارتان که با رنگ طلایی پوشیده شده‌اند، از بالا نگاه کنید. نقره یک راه حل عالی برای این معضل است.

بدون توجه به محیط، جواهرات نقره ای همیشه یک کلاسیک بی انتها برای پوشیدن بوده است. مقرون به صرفه و همه کاره است. شما تعادل کاملی بین ساده و کلاسیک پیدا خواهید کرد، به خصوص اگر بدانید چه چیزی با نقره خوب است.

قبل از اینکه خرید بعدی خود را انجام دهید، در اینجا چند نکته برای شیک بودن با جواهرات خود آورده شده است.

چه چیزی با نقره خوب می شود؟

جواهرات نقره ای فوق العاده کلاسیک هستند، زیرا به راحتی می توان آنها را هر روز با ظاهر روزانه خود پوشید، اما همچنین به اندازه ای ظریف است که شما را در یک رویداد رسمی تر متمایز کند. با این حال، در اینجا 8 روش برای سبک کردن لباس‌هایتان وجود دارد تا جواهرات شما واقعاً برجسته باشند و به بهترین شکل ظاهر شوند.

انتخاب بهترین رنگ ها

اگرچه نقره ای همیشه همه کاره است، اما همچنان مهم است که از رنگ های مناسب استفاده کنید تا جواهرات شما برجسته شوند. بهترین رنگ برای ست کردن با نقره ای مشکی است زیرا کنتراست زیبایی ایجاد می کند. آبی تیره و شرابی رنگ هایی هستند که با نقره ای نیز خیره کننده به نظر می رسند و پس زمینه ای غنی برای درخشش جواهرات شما ایجاد می کنند. از پوشیدن سایه‌های روشن‌تر با نقره‌ ی خود، مانند پاستل و زرد و روشن خودداری کنید، زیرا این رنگ‌ها درخشش و کنتراست جواهرات شما را از بین می‌برند.

 • الگوهای ساده را انتخاب کنید

  هنگام انتخاب لباس‌هایتان، بهتر است در پوشیدن لباس‌های نقره‌ای، آن‌ها را مینیمالیستی نگه دارید. الگوهای شلوغ و بافت دار ممکن است چشم را از زیبایی ساده جواهرات نقره ای شما منحرف کند و تضادی از جلوه های بصری ایجاد کند. به الگوهای ساده پایبند باشید، به خصوص زمانی که نقره زیادی می پوشید تا جواهرات شما به تنهایی نقش برجسته ای داشته باشد. 

  سبک های مختلف برای موقعیت های مختلف

  یکی دیگر از نکات عالی برای طراحی جواهرات خود، انتخاب سبک مناسب و متناسب با موقعیت است. برای روز کاری، سعی کنید از یک گردنبند یا یک جفت گوشواره همراه با لباس مشکی استفاده کنید. این کار باعث می شود که بدون نگاه کردن به بالا به نظر برسید.

  با این حال، برای مناسبت های شبانه، می توانید با پوشیدن چندین گردنبند نقره و حتی جواهرات چند رنگ، انتخاب های خود را جسورتر کنید.

  زیاده روی نکنید

  اگرچه ممکن است بخواهید بهترین نقره عیار خود را یکباره بپوشید، در این کار زیاده روی نکنید. طراحان مد محبوب معمولاً پیشنهاد می کنند که یا جواهرات یا لباس شما باید نقطه کانونی باشد، اما نه هر دو.

  بنابراین، اگر یک لباس شیک پوشیده اید، ممکن است به سراغ یک جفت گوشواره ساده بروید. اما، اگر چیزی بسیار ساده مانند یک لباس مشکی می پوشید، چند تکه نقره ای واقعاً می تواند ظاهر شما را تغییر دهد و بسیار زیباتر به نظر برسد.

  همچنین، تا حدی که احساس ناراحتی می کنید زیاد نپوشید. کمتر است بیشتر و بسیاری از قطعات درگیر می توانند در نهایت به نظر چسبنده و بلند بیایند.

  ایجاد لایه ها

  شما هنوز هم می توانید انتخاب های جسورانه و منحصر به فردی داشته باشید که با رنگ نقره ای مطابقت دارند. برای این کار لایه بندی را امتحان کنید و همزمان چند گردنبند نقره با طول های مختلف به همراه چند حلقه و دستبند بپوشید. حلقه‌ها را روی هر دو دستتان بچینید، چند دستبند بپوشید و گردنبندهایتان را با استفاده از قدهایی که به استخوان ترقوه‌تان می‌رسد و از دور گردنتان می‌گذرد، لایه لایه کنید.

  اگر جواهراتی را که همدیگر را تحسین می کنند ترکیب کنید، می تواند ظاهری بسیار پویا و از نظر بصری جذاب ایجاد کند.

 • گوشواره مناسب انتخاب کنید

  یکی از جذاب‌ترین بخش‌های لباس شما گوشواره‌ها هستند، زیرا در زمانی که مردم با شما صحبت می‌کنند، صورت شما را قاب می‌کنند. قطعا گوشواره هایی را انتخاب کرده اید که چهره شما را تحسین می کند و در مقابل رنگ موهای شما متمایز است. خوشبختانه زیورآلات نقره با پوست روشن و تیره و با تمام رنگ موها عالی به نظر می رسند.

  به سراغ طرحی بروید که متناسب با سبک کلی لباس و شخصیت شما باشد. طرح های زیادی  از گوشواره ها برای انتخاب وجود دارد ، از گل میخ های زیبا گرفته تا حلقه ها.

  آن را مخلوط کنید

  همه ما آن قطعه جواهرات نقره ای را داریم که دوست داریم و با آنها ارتباط عاطفی برقرار کرده ایم. اکنون که به دنبال خرید جواهراتی با حسی لوکس و جدید هستید، این فرصت را به شما می دهد که هر روز جواهرات مشابهی را نپوشید.

  داشتن انواع تکه‌ها برای پوشیدن، راهی فوق‌العاده برای شما خواهد بود تا بتوانید لباس‌های متنوع بسازید، لباس‌های مناسب را برای آن مناسبت بپوشید و همیشه احساس زیبایی کنید. فرض کنید که سال‌ها همین گیره‌ها را پوشیده‌اید، اما اکنون در یک مهمانی دوستانه شرکت کرده‌اید و باید چیزی با ذوق‌تر بپوشید. گل میخ ها برای یک شب بیرون رفتن خیلی کسل کننده هستند، اما انتخاب گوشواره های آویزان یا قطره ای بهترین گزینه است.

  از سنگ های رنگی لذت ببرید

  در گذشته،گفت می شد که نباید نقره را با جواهرات طلا به طور همزمان بپوشید یا سنگ های قیمتی رنگی را با نقره خود مخلوط نکنید. ترکیب این فلزات با هم در زمان های اخیر بیشتر پذیرفته شده است و تعادل خوبی از تجمل و همچنین مینیمالیسم ایجاد می کند.

  سنگ‌ها و کریستال‌های رنگی در واقع می‌توانند ظاهری بسیار منحصر به فرد و سرگرم‌کننده به جواهرات نقره‌ای شما بیاورند، بنابراین از پوشیدن گردن‌بند و گوشواره‌هایی که آن رنگ‌ها را دارند نترسید. کریستال هایی مانند آمیتیست یا آکوامارین مخلوط شده با نقره مطمئناً سلطنتی به نظر می رسند و در عین حال چرخشی جدیدی به روندهای خسته کننده جواهرات گذشته می دهند.

 • زیبایی بی انتها

 • برای قرن‌ها، نقره یکی از عالی‌ترین انتخاب‌های جواهرات برای ظاهر روزانه و شبانه بوده است. این یک زیبایی بی انتها و کلاسیک است. دانستن اینکه چه چیزی با رنگ نقره ای در مورد سبک لباس به خوبی می آید، ظرافت جواهرات نقره ای شما را نیز افزایش می دهد. انتخاب رنگ مناسب لباس و الگوها و تغییر جواهرات در روزهای مختلف، همه راه هایی برای تضمین این ظرافت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید