مقالات

7 روش منحصر به فرد برای استایل کردن جواهرات نقره

سرویس نقره جواهری عروس مدل SIL K6

7 روش منحصر به فرد برای استایل کردن جواهرات نقره

آیا به دنبال چاشنی جواهرات نقره مورد علاقه خود هستید، در اینجا هفت روش منحصر به فرد برای استایل کردن جواهرات نقره ای را بخوانید که باعث جذابیت آن می شود. جواهرات چیزهای بیشتری از خود قطعه وجود دارد. مهم نیست که یک قطعه چقدر لوکس به نظر می رسد، شما همچنین باید جواهرات خود را به شکل مناسبی طراحی کنید تا به بهترین شکل ظاهر شوند. هنگامی که روش های منحصر به فردی را برای استایل جواهرات خود انتخاب می کنید، مجموعه خود را همه کاره، جاودانه و مناسب برای هر قسمت از کمد خود از روز تا شب نگه می دارید.چه به تازگی یک قطعه جدید خریده باشید و چه بخواهید جواهراتی را که از قبل دارید ست کنید، این راهنما برای شماست. به خواندن ادامه دهید تا بدانید چگونه می توانید جواهرات نقره ای خود را به 7 روش منحصر به فرد ست کنید.

  1. چند لایه اضافه کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای استفاده بیشتر از گردنبندهای نقره، لایه‌بندی آن‌ها است. هنگام لایه برداری جواهرات، باید مطمئن شوید که از گردنبندهایی با طول های مختلف استفاده می کنید. به عنوان مثال، می توانید یک زنجیره نقره ای بلند داشته باشید و آن را با یک زنجیره کوتاه تر و در سطح استخوان ترقوه برای تضاد تکمیل کنید.

دلیل دیگری که می‌خواهید ارتفاع گردنبندهایی را که می‌زنید تغییر دهید این است که نمی‌خواهید زنجیرها به هم گره بخورند. این نه تنها نامرتب به نظر می رسد، بلکه می تواند به جواهرات شما آسیب برساند.

اما وقتی لایه ها را اضافه می کنید، ظاهری پیچیده و در عین حال منحصر به فرد ایجاد خواهید کرد. همچنین از گردنبندهایی که معمولاً فقط برای مناسبت‌های خاص یا لباس‌های خاص استفاده می‌کنید، فرسوده‌تر خواهید شد.

  1. جیر و چرم

شاید فکر نکنید که  جیر و چرم  می توانند به خوبی با هم ست شوند. اما این یک گزینه عالی برای استایل کردن جواهرات خود به گونه ای است که هم پیچیده و هم منحصر به فرد باشد.

به عنوان مثال، برای تنوع بیشتر در ظاهر خود، می توانید یک کاف چرمی را با حلقه های نقره ای عیار ترکیب کنید. همچنین می توانید گوشواره نقره ای مورد علاقه خود را با یک کیف یا کمربند چرمی مدل دهید.

برخی از جواهرات رایج جیر شامل گردنبندهایی با زنجیر نقره ای متناوب و طناب های چرمی و همچنین دستبندهایی با منگوله های جیر است.

جیر یک پارچه معمولی نرم تر و معمولی تر است. در حالی که چرم را می توان برای یک بیرون شب به بهترین شکل رزرو کرد زیرا کمی رسمی تر است.

سرویس نقره زنانه مجلسی نگین رنگی مدل SI R4

سرویس نقره زنانه مجلسی نگین رنگی مدل SI R4

  1. رنگ را در نظر بگیرید

مهم نیست که مناسبت باشد، شما می خواهید جواهرات نقره ای شما برجسته باشد، نه اینکه در لباس خود گم شوید. به همین دلیل رنگ لباس شما مهم است.

هنگامی که از رنگ های روشن مانند پاستل استفاده می کنید، جواهرات شما به راحتی با لباس شما ترکیب می شوند زیرا تضاد زیادی وجود ندارد. یک ترفند ساده که باید به خاطر بسپارید این است که رنگ‌های سرد مانند سبز، آبی و بنفش با تناژ سرد مکمل خوبی برای جواهرات نقره‌ای هستند که رنگ‌های سرد نیز دارند. برای یک شب، زیورآلات نقره با رنگ مشکی به خوبی جفت می شوند، زیرا سایه پررنگ باعث می شود که نقره برجسته شود.

  1. فلزات را مخلوط و مطابقت دهید

در حالی که برخی از راهنماهای جواهرات ممکن است به شما بگویند که هرگز فلزاتی مانند طلا و نقره را با هم ترکیب نکنید، این در واقع یک راه عالی برای افزایش جذابیت بصری است.

برای اینکه مطمئن شوید ظاهرتان پیچیده می‌ماند، مطمئن شوید که جواهرات طلایی و نقره‌ای باکیفیت با حداقل تزیینات تهیه کنید. برای این ظاهر، جواهرات ساده بهتر است زیرا قطعات به جای اینکه چسبناک به نظر برسند، مکمل یکدیگر هستند.

یک مثال! می تواند پوشیدن دو دستبند مشابه با رنگ های فلزی متفاوت باشد. به این ترتیب، آنها ناهماهنگ به نظر نمی رسند. اگر ساعت طلایی یا نقره ای دارید، برای تضاد، آن را با یک دستبند نازک از فلز دیگر ست کنید. به غیر از طلا، شما همچنین می توانید فلزات مختلف مانند رزگلد و برنج را با جواهرات نقره خود ترکیب و مطابقت دهید. اگر به یک رویداد می‌روید و می‌خواهید فلزات را با هم ترکیب کنید، ابتدا آن‌ها را با لباس خود امتحان کنید تا بررسی کنید که آیا با هم خوب کار می‌کنند یا خیر.

  1. ایجاد هماهنگی با لباس

یقه‌ها تفاوت زیادی در شیک یا نامرتب بودن گردنبند نقره شما ایجاد می‌کنند. به عنوان مثال، اگر پیراهن شما یقه‌ای به طول استخوان ترقوه دارد، نمی‌خواهید گردن‌بندی بگیرید که دقیقاً به همان یقه برسد. در عوض، گردنبندی را می خواهید که یا درست به گردن بخورد یا زنجیر بلندی داشته باشد که حداقل دو سانت زیر گردن باشد. اگر پیراهن‌ها و لباس‌هایی با یقه‌های مختلف دارید، یک گردنبند نقره با یک زنجیر قابل تنظیم در نظر بگیرید تا بتوانید تنوع بیشتری از یقه خود داشته باشید.

سرویس نقره زنانه جواهری سفارشی مدل SIL K6

سرویس نقره زنانه جواهری سفارشی مدل SIL K6

  1. جواهرات نقره خود را تکمیل کنید

هنگامی که در حال انتخاب لباسی برای استایل زیورآلات نقره خود هستید، به این نگاه کنید که می‌خواهید نقطه کانونی کدام قطعه باشد. سپس، چند جواهرات را برای تکمیل این قطعه بیان انتخاب کنید.

به عنوان مثال، دستبندهای استرلینگ شیک مکملی عالی برای یک انگشتر یا یک گردنبند زنجیری مد روز هستند. مثال دیگر جفت کردن یک یا دو حلقه ساده با یک جفت گوشواره نگین دار است. هر زمان که قطعات مکمل را به ظاهر خود اضافه می کنید، همیشه لباس خود را نیز در نظر بگیرید. اگر قصد دارید یک یا دو قطعه جواهرات را انتخاب کنید. باید مطمئن شوید که آنها را با لباس های مینیمالیستی تر آرایش کنید تا لباس شما متعادل باشد.

  1. با سنگ ها و جواهرات جسورانه رفتار کنید

یکی دیگر از راه‌های اضافه کردن پاپ به لباس‌هایتان و ایجاد یک بیانیه این است که زیورآلات نقره‌تان را با سنگ‌ها و نگین‌ها طراحی کنید. برای مثال، اگر یک زنجیر نقره ای ظریف دارید، سعی کنید آن را با حلقه ای که دارای سنگ  های قیمتی مانند توپاز است جفت کنید.

چیزی که در مورد داشتن قطعاتی که به شما اجازه جسور بودن می‌دهند این است که می‌توانید انتخاب کنید چه زمانی می‌خواهید ظاهر خود را کاهش دهید و چه زمانی می‌خواهید یک بیانیه بیشتر داشته باشید. ترفند در اینجا این است که قطعاتی را به دست آورید که بتوانید به تنهایی و همچنین با هم بپوشید.

ظرافت منحصر به فرد را به ظاهر خود اضافه کنید

نقره استرلینگ یکی از محبوب ترین مواد برای جواهراتی است که بی انتها، ظریف و بدون زحمت پیچیده است. و هنگامی که جواهرات نقره‌ای خود را به روش‌های منحصر به‌ فردی استایل می‌کنید. تطبیق پذیری بیشتری خواهید داشت و قطعات مورد علاقه خود را از بین می‌برید.

چه بخواهید ظاهری ساده برای روز داشته باشید. و چه بیشتر برای یک مراسم خاص، مدل دادن به زیورآلات نقره بهترین راه برای انجام این کار است.

اگر آماده هستید تا یک چرخش منحصر به فرد و در عین حال شیک به مجموعه جواهرات خود اضافه کنید. به تعدادی از پرفروش ترین قطعات نقره عیار امروز ما نگاهی بیندازید.

دیدگاهتان را بنویسید